bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Молодь Львівщини запрошують на екологічно-пізнавальний табір у Карпатах

Цього року захід відбуватиметься в мальовничих українських Карпатах. Програма табору передбачає інтерактивні тренінги на тему захисту навколишнього середовища, збереження екосистем, сортування сміття, формування екосвідомості серед молоді. Спеціальною гостею на таборі буде президентка Let’s do it Ukraine Юлія Мархель, яка проводитиме активності на екологічну тематику.

Також протягом табору учасники підймуться на гори Ребра, Гутин Томнатик, Бребенескул,  озера Несамовите, Бребенескул. Під час маршруту заплановане прибирання засмічених територій Чорногірського масиву. 

Табір триватиме з 9 по 11 липня,  передбачається одна ночівля в готелі смт Ворохта, і друга - в наметах біля озера Бребенескул.  

Глобальні зміни клімату торкаються кожної людини, незалежно від країни чи континенту проживання. І саме на молодих людях та на наступних поколіннях лягає відповідальність за збереження природи нашої планети. Нещадне використання природних ресурсів, знищення екосистем, деградація земель та вирубка лісових масивів  Карпат - це ті проблеми, котрі потрібно буде вирішувати в майбутньому українській молоді. Тому закликаємо молодих людей, які плекають в собі екосвідомість, турбуються про збереження довкілля, взяти участь в цьому таборі. Також це можливість поглибити свої знання в екотематиці і  познайомитися з однодумцями, - розповідає координатор табору “ЕКОБУМ”, проєктний менеджер Львівського обласного молодіжного центру. Іван Сапса. 

Зазначимо, що молодіжний екологічно-пізнавальний табір “ЕКОБУМ” відбувається вже вдруге. Перший табір проходив минулого року в смт Східниця.

“Мені дуже сподобалося на ЕКОБУМі, найбільше, що вразило - це те, що ми всі зблизилися і відчули важливість і актуальність екотеми цілого людства. Ми  думали про реалізацію екопропроектів, при чому дуже реалістичних. Це був не просто захід для відпочинку, а захід, на якому ми обмінялися практичними елементами, що дуже корисно для активної молоді. Учасники підтримували мене в ідеях, які я вже зараз організовую. Зокрема, найближчим часом я планую запустити сортувальну станцію у своєму місті, - поділився учасник минулорічного табору, засновник сортувальної станції в Дрогобичі  “Дро.Еко.Логічний”  Святослав Степ’як. 

Організатори табору покривають витрати на  проживання, трансфер, харчування учасників. 

Організаційний внесок - 500 гривень. Реєстрація відкрита до 4 липня за посиланням  https://bit.ly/3wCOhf3

За деталями пишіть на сторінку Львівського обласного молодіжного центру -  https://www.facebook.com/lviv.youth.center

Контакти

  • Воронова Катерина
  • менеджер з комунікацій
  •  0997219250
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.