bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Об’єднані річками - обговорення питань взаємодії прибережних міст України

Коли: 25 червня 2021 з 15:00 до 17:00
 
Цільова аудиторія: представники місцевої влади та водного транспорту прибережних міст Одеси, Херсону, Миколаєва, Каховки, Скадовську, Дніпро, Черкас, Запоріжжя, Києва, Маріуполя, Державної регуляторної служби України, Державної служби морського та річного транспорту України.
 
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/tKDD491vdKQJjGV78
 
Мета заходу: Координація зусиль для розвитку водно-морського комплексу, відповідної інфраструктури та яхтингу, удосконалення регулювання та впровадження його до Європейських вимог, залучення додаткових інвестицій для розвитку прибережних територій.
 
Захід організовано Миколаївською регіональною платформою реформ разом із Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ, Миколаївською міською радою у рамках програми «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Контакти

  • +38 067 821 13 43 та e-mail: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.