bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Climate Innovation Networking: налагодження співпраці клінтек бізнесів з України та Білорусі

24 червня о 15.00 відбудеться міжнародна онлайн подія із налагодження співпраці та пошуку партнерів для клінтек підприємців з України та Білорусі. Захід пройде у рамках грантового проєкту “Кліматичні Інноваційні Ваучери”.

На подію запрошуються компанії, які розробляють чи готові впроваджувати у свою роботу кліматичні інновації, а також ті компанії, які можуть допомогти у розробці та впровадженні інновацій (конструкторські бюро, інженерні компанії, маркетингові агенції, IT-компанії тощо).

 Під час заходу на гостей чекають:

  •  Історії переможців Кліматичних Інноваційних Ваучерів.
  • Презентація нових можливостей клінтек бізнесів від глобальних та локальних партнерів програми (Amazon, Notion, HubSpot).

  • Знайомство із компаніями, що надають різноманітні послуги клінтек бізнесам з України та Білорусі.

  • Онлайн speed dating для із компаніями-надавачами послуг.

  • Розмова про стан та розвиток “зеленої” інженерії.

 Реєстрація на захід за посиланням.

Дізнатися більше про подію і “Кліматичні Інноваційні Ваучери” можна на сайті climate.biz та на сторінці події у Facebook

*****

Проєкт “Кліматичні Інноваційні Ваучери” має на меті підвищити конкурентну здатність малого й середнього бізнесу у розробці й впровадженні кліматичних технологій, а також підтримати екосистеми для розвитку дружніх до довкілля інновацій. Загальний обсяг грантового фонду складає €1,5 млн. для українських та білоруських компаній, а максимальна сума гранту для однієї компанії – €50 000. 

Проєкт реалізується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) у рамках програми FINTECC за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4CLIMATE та впроваджується консорціумом на чолі з Greencubator і за участі CIVITTA.

Контакти

  • civ@grencubator.info
  • 044 374 1717
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.