bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Нові можливості для фінансування громад шукатимуть на Ренесанс Форумі 24 червня

24 червня 2021 відбудеться панельна дискусія “Соціальні інвестиції та соціальні партнерства. Пошук нових платформ взаємодії громади, бізнесу, НУО”. Початок події о 14.00 за київським часом. Формат: онлайн, Zoom. Захід пройде у рамках 2-го Українського Економічного Ренесанс Форуму. Триває реєстрація учасників.

Модератори: Олександр Гладунов, віцепрезидент Української асоціації маркетингу, Олександр Лісовський, керівник проектів благодійного фонду “Любіть Україну”.

Спікери:

Ольга Шавалова, програмна менеджерка Фонду Східна Європа;
Олександр Осовець, керівник групи програми USAID з аграрного і сільського розвитку;
Тетяна Левківська, проект з розвитку підприємництва ЄС в Україні;
Василь Туз, виконавчий директор асоціації “Об’єднані територіальні громади Рівненщини”;
Веліна Заяць, голова Дунаєвецької міської ОТГ;
Вікторія Костюк, голова ГО “Агенція розвитку громад “Інтонація ЗМІН”;
Інна Пащенко, ГО “Агенція регіонального розвитку Сіверського регіону України”.

Метою панельної дискусії є обговорення проблем і перспектив, що виникають у територіальних громадах і громадських організаціях у процесі залучення грантового фінансування інфраструктурних проектів; сприяння формуванню партнерств і мережевих структур у третьому секторі; взаємодія НУО, громад і бізнесу для забезпечення сталого розвитку громад.

Тези, що будуть запропоновані для обговорення учасникам:

  • підсумки року: успіхи та невдачі, державна політика, громади, НУО;
  • проблеми, що перешкоджають громадам залучати інвестиції, перепони та ефективні інструменти;
  • перспективні напрями діяльності та бачення стратегії міжнародних донорських організацій;
  • приклади платформ для взаємодії НУО, бізнесу, місцевих громад: “Промприлад.Реновація”, мережа сімейних молочних ферм, та інші.

Для довідок

Український Економічний Ренесанс Форум пройде 23-24 червня онлайн. Захід передбачає конструктивні дискусії й обмін досвідом, які спрямовані на те, щоб спричинити подальший розвиток економіки і привести до реальних змін у суспільстві. Вперше УЕРФ був проведений у 2020-ому році.

До участі запрошено представників міжнародних донорських організацій, інвестиційних банків, представників посольств, інвесторів, експертів з економіки, підприємців, менеджерів та власників бізнесу, громадських діячів, представників української діаспори та інших учасників.

Організатори: платформа міжнародних інвестиційних подій InvestForum UA, Українська кооперативна федерація, благодійний фонд “Любіть Україну”.

Контакти

  • investforum.ukraine@gmail.com
  • 050 312 1208
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.