bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як уявити місто, що належить його мешкан_кам? Міжнародний міжсекторальний нетворкінг

Аналітичний центр Cedos запрошує приєднатися до міжнародного онлайн-нетворкінгу. На ньому будуть говорити про міста.

Люди є головною рушійною силою розвитку міст. У містах та регіонах України, Білорусі, Німеччини, Франції та Польщі проблеми місцевого розвитку можуть бути різними, але саме активні мешкан_ки роблять міста більш відкритими та справедливими.

Нетворкінг збере разом представни_ць громадянського суспільства, органів влади, культурної сфери та академії з України, Білорусі, Німеччини, Франції та Польщі для обговорення й обміну досвідом щодо низки тематичних питань.

  • Чого (не) можуть досягнути громадські ініціативи?
  • Якими можуть бути переваги міжсекторальної співпраці?
  • Як розглядати місцеві виклики з транснаціональної перспективи?
  • Хто (не) є частиною місцевих спільнот: включення, виключення, атомізація?
  • Як зробити локальну культурну інфраструктуру інклюзивною й доступною для різних груп людей, особливо найбільш вразливих?
  • Чому й як ми маємо турбуватися про кліматичну справедливість у наших містах?

Чогось не вистачає? У реєстраційній формі ви можете запропонувати власні запитання для обговорення під час події. 

Подія є частиною серії публічних заходів, що присвячені місцевому розвитку й організовані аналітичним центром Cedos у співпраці з Європейським університетом Віадріна у Франкфурті-на-Одері. 

Захід відбудеться в онлайн-форматі. Робоча мова заходу — англійська.

Ви зможете обговорити ці питання у групах, обмінятися досвідом, ідеями та думками, познайомитися з іншими учасни_цями події.

Щоби взяти участь, зареєструйтесь за цим посиланням: bit.ly/networking_city. Кінцевий термін реєстрації: 16 червня, 18:00. Ми надішлемо посилання на подію усім зареєстрованим напередодні.

Фасилітаторки:
  • Гандзя Мигаль – тренерка та фасилітаторка тренерської групи «Інша освіта» та міжнародної тренерської мережі Theodor-Heuss-Kolleg. Співзасновниця та членкиня ГО «Інша освіта» та освітнього простору в Карпатах «Хата-Майстерня».
  • Олена Ангелова – фасилітаторка тренерської групи «Інша освіта», тренерка міжнародної мережі Theodor-Heuss-Kolleg, модераторка конференцій, дизайнерка розвиваючих програм, кліматична активістка.
  • Ната Єроменко – фасилітаторка з Берліну, менеджерка культури та блогерка. З 2016 року Ната працювала тренеркою та фасилітаторкою в українській ГО «Інша освіта» у галузі публічної історії, критичного мислення, особистої стійкості та розбудови спільнот.

Захід є частиною проєкту «Ukraine Calling. Cross-Sectoral Capacity Building», який реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.