bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тиждень прав людини в сфері бізнесу

З 11 по 18 червня 2021 р. вперше відбудеться «Тиждень прав людини в сфері бізнесу» з нагоди 10-річчя Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини, ініційований та організований Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, спільно з Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» і Міжнародною лабораторією з бізнесу і прав людини Національного юридичного університету імені Мудрого ( https://ombudsman.gov.ua/ua/all-news/pr/tizhden-prav-lyudini-u-sfer%D1%96-b%D1%96znesu,-prisvyachenij-10-r%D1%96chchyu-ker%D1%96vnix-princzip%D1%96v-oon/ ,  http://www.iepd.kiev.ua/?p=12278)

Його програма включатиме різноманітні форми он-лайн взаємодії з суспільством – публічними службовцями, представниками експертного, наукового та  бізнес середовища, громадських об’єднань, студентства і міжнародних організацій.

Серед іншого, із відео-зверненнями та презентаціями виступатимуть Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова та директор Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України», член Президії НАН України, професор Володимир Устименко. Також, буде  оголошено Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку», проведено експрес-опитування, навчальний семінар, експертне обговорення та тематичну вікторину.

У центрі уваги - поширення інформації про Керівні принципи ООН з питань бізнесу та прав людини та інші пов’язані з ними міжнародні документи ООН, Ради Європи, Організації економічного співробітництва та розвитку, Європейського Союзу, а також питання їх імплементації в законодавство і практику України шляхом реалізації § 16 «Забезпечення дотримання прав людини в процесі ведення господарської діяльності» Національної стратегії у сфері прав людини, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2021 року № 119/2021.

Щодня впродовж «Тижня прав людини в сфері бізнесу» на відкритих інформаційних ресурсах будуть розміщуватися нові матеріали, які сприятимуть підвищенню обізнаності з тематики, яка безпосередньо стосується реалізації Цілей сталого розвитку України до 2030 року та, зокрема, модернізації суспільних відносин у сфері господарської діяльності.

Інформація щодо перебігу «Тижня» буде доступна на офіційному сайті та сторінках соціальних мереж Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ( https://ombudsman.gov.ua/ua/all-news/https://www.facebook.com/watch/denisovaombudsman/), сайті Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» (http://www.iepd.kiev.ua/) та веб-сторінці Центру перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки ( http://www.iepd.kiev.ua/?page_id=6794).

Запрошуємо Вас долучитися до цієї ініціативи!

З питань, пов’язаних із проведенням «Тижня», просимо звертатися до Оргкомітету:

від Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Христич Діана Миколаївна ([email protected]),

від Інституту економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України -  Санченко Алевтина Євгенівна, керівниця Центру ([email protected]) та Токунова Анастасія Володимирівна, експертка Центру( [email protected] ).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.