bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Регіональний конкурс есе «Роботи та МГП»

Протягом декількох десятиліть держави та експерти дискутують про виклики, що їх кидає стрімкий розвиток військової техніки та використання технологій під час збройних конфліктів, і як міжнародне гуманітарене право (МГП) відповідає на ці виклики. Щоб і надалі зміцнювати норми МГП, МКЧХ запрошує всіх зацікавлених до участі в конкурсі есе на тему «Рóботи та МГП».

Конкурс відкритий для всіх, незалежно від віку, професійного статусу або країни проживання, зокрема школярів, студентів, аспірантів, викладачів і фахівців-практиків.

Есе оцінюватимуться у кожній мовній секції окремо. У кожній секції будуть виокремлені номінації відповідно до категорій учасників.

Секція конкурсу українською мовою координується Делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні в партнерстві з Центром міжнародного гуманітарного права і перехідного правосуддя.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати есе та заявку відповідно до Регламенту конкурсу на електронну пошту icrc.competition@gmail.com до 30 червня 2021 року (включно). Участь в Конкурсі індивідуальна, колективні роботи не приймаються.

Детальна інформація про конкурс та вимоги до есе на офіційному сайті: http://ua.icrc.org/2021/05/12/regional-ihl-competition-2021/s

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.