bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Шість успішних історій просування студентами ненасильницьких змін

В буклеті «Історії змін, які роблять студенти» представлені шість дуже різних історій, практик просування студентами ненасильницьких змін для покращення умов навчання, які відбулися в Україні впродовж останніх десяти років.  За кожною з них стояли усвідомлення власних потреб та відповідальність за їх втілення. Ці приклади можуть стати поштовхом для просування нових або збереження вже втілених змін у системі освіти.

Ідея створення буклету полягає не лише аби розказати про успішні історії змін , але у тому, аби актори змін вміли захищати власні інтереси, не приймали за належне порушення та обмеження власних прав і потреб. Є чимало прикладів, коли втілені зміни зникали. І причин, чому так відбувається, теж багато: зміна керівництва, з яким не знайшли спільну мову;студенти, які мовчки приймають порушення та обмеження власних прав і потреб; відсутність однодумців; брак знань та навичок як відстоювати власні інтереси і захищати те, що досягли. Тому втілені зміни, це лише перший крок. Наступний — це постійно захищати вибороне право.

«Дуже класні та круті по сенсу публікації! Делегатам дуже запам’яталася ця сесія через інтерактив, їм було дуже цікаво і багато чого нового почерпнули», - ділиться враженнями від презентації буклету Тетяна Ненчинська, ексзаступниця Голови Студентської Ради Вінничини.

Якщо ви хочете замовити певну кількість друкованих буклетів (Нова Пошта) або провести для активістів свого навчального закладу онлайн сесію з пошуку власних історій та рецептів змін, пишіть на [email protected].

Цей буклет створений завдяки партнерству громадських організацій «Мережа відповідальних» та «Театр змін» в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів у місцевих громадах» підтриманий KURVE Wustrow — Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.