bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Лабораторія Pro Bono запрошує представників бізнесу та державних установ взяти участь у дослідженні

Pro Bono Lab - дослідження

Лабораторія Pro Bono вже 8 років об’єднує активних представників різних сфер, готових підтримувати один одного  у цікавих справах на благо суспільства. Серед прикладів такої співпраці – допомога юристів, адвокатів, юридичних компаній, експертів з бізнесу, яку вони надали еко-активістам, організаціям, що опікують багатодітні малозабезпечені родини, працюють над створенням акселератору громадських ініціатив, збирають гроші на лікування важкохворим дітям та ін.

Для того, щоб ще більше дізнатися, чим  ці три сектори можуть допомогти один одному і в якому форматі, програма Pro Bono Lab Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя спільно з Київським міжнародним інститутом соціології зараз проводять дослідження, однак завершити його не вдасться без підтримки кожного з вас!

  • Якщо ви є активістом, представником соціальної ініціативи, фонду або громадської організації, то ми просимо вас анонімно відповісти на запитання в анкеті та поширити її серед ваших  колег.
  • Якщо ви підприємець, юрист, представник компанії, то заповніть, будь ласка, анкету для бізнесу.
  • Опитувальник для державних установ знаходиться тут.

Контакти

  • info@pro-bono.in.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.