bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація нового соціального проекту Полтавської філії Суспільної служби України
17.06.2010

15 червня відбулась презентація нового соціального проекту Полтавської філії Суспільної служби України «Регіональна обмінна система «Банк часу». «Регіональна Обмінна Система «Банк Часу» організована Громадською організацією «Гуманітарний центр». Полтавська філія Суспільної служби України є регіональним партнером «Банку часу» в Полтавській області. Сьогодні ти ділишся з іншими, тому, що маєш таку можливість і бажання, завтра інші діляться з тобою.

Мета Учасників Банку Часу - не шукати кращих ситуацій десь, а зробити кращими ті, в яких ми опинилися. Дмитро Письмак – керівник соціального проекту «Банк часу»: Під час кризи є банки, яким дефолт не загрожує. Основний їхній капітал – час. Ви надаєте одну послугу, взамін просите іншу. І все це без грошей. Прототип «тимчасової» валюти з’явився в 1924 році. Тоді американський анархіст Джосіа Ворен заснував «магазин часу», а британський філантроп Роберт Оуен створив співтовариство «Нова гармонія» на основі ідеї обміну трудовою діяльністю. В період Великої депресії 1930-х років обмінні системи існували в багатьох американських містах. Пізніше ідея про взаємну допомогу стала популярною в 22 країнах світу. Тепер банк часу відкрився і в Україні. Стати Учасниками «Банку Часу» можуть всі бажаючі. Вік, досвід, здібності, брак коштів , чи обмеження в пересуванні не є перешкодою для участі в «Банку Часу». «Банк часу» використовує ресурси і здібності різних людей, в т.ч. студентів, пенсіонерів, інвалідів, малозабезпечених, людей з «груп ризиків». Сприяє зміцненню сімей, об’єднує суспільство, підвищує рівень життя за рахунок організації взаємного обміну між членами територіальної громади.

Ганна Кіященко, голова Полтавської філії Суспільної служби України, партнера проекту. Дуже часто громадським організаціям і просто людям бракує грошей. Нам здається, що будуть у нас кошти і ми всі проблеми вирішимо. Але ж насправді нам бракує не грошей, а того, що за них можна придбати: товари, послуги. Учасники Регіональної обмінної системи «Банк часу можуть все отримати без грошей. Ми вкладаємо в Банк свою працю, свої вміння та час і отримуємо від інших того, що ми потребуємо.

Володимир Латиш, керівник проекту Регіональна обмінна система «Банк часу» в Полтавській області: Для того, щоб з стати учасником «Банку часу» необхідно прийти до нас в представництво з паспортом та кодом та зареєструватися.

Наша адреса:
м. Полтава, вул. Соборний майдан, 15, Полтавська філія Суспільної служби України. Тел. +38(0532)50-06-47 +38(095)619-53-10.

Коли Ви стаєте Учасником, Вам відкривається персональний рахунок і Інтернет-сторінка з інформацією про Ваші пропозиції, потреби і контакти для зв’язку, які доступні всім Учасникам Системи. Облік взаємного обміну між Учасниками Системи ведеться в облікових одиницях «Балах». «Бали» для обліку цінності обміну створюють самі Учасники-споживачі у момент обміну на договірній основі. Управління власним рахунком здійснюється через інтернет; sms-повідомлення або через дзвінки операторові Банку Часу. Система зменшує рахунок споживача і збільшує рахунок постачальника на суму операції. За кожну витрачену Вами годину на допомогу іншим або за передану продукцію Ви отримуєте «Бали», які можна обміняти на необхідні Вам послуги і продукцію інших Учасників Системи «Банк Часу». Ваші «Бали» враховуються в електронному вигляді.

Детальніше про «Банк часу»  

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.