bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На час локдауну дитячий садок онлайн відновив свою роботу

Освітній Хаб міста Києва нагадує, що Дитячий Садок онлайн, який дуже актуальний під час локдауну, доступний для киян і всіх охочих –  https://eduhub.in.ua/courses/dityachiy-sadok-online .

Цей освітній інноваційний проєкт створений міською владою під час карантинних заходів, щоб допомогти батькам зайняти дітей вдома. Впродовж усього карантину, діти матимуть можливість безкоштовно “відвідувати” заняття садочку в онлайн режимі.

Крім вже знайомих занять (казка-йога, англійська для дітей, розвиваючі заняття), сайт доповнили мультимедійними заняттями. Завдяки ним дитина отримає дуже необхідні навички з емоційного інтелекту, самоорганізації та ранньої профорієнтації. Абсолютно безкоштовно діти зможуть зануритись у цікаві історії, проявити свою емпатію до інших людей, навчаться формувати власний характер і навіть «попрацювати» пожежником, поліцейським, вчителем, лікарем або обрати інші цікаві та корисні професії.

ОСВІТНІЙ ХАБ МІСТА КИЄВА:

територія нових можливостей для кожного

Контакти

  • Оксана Воронкіна 0979108904 voronkin@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.