bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл «Місцеве регулювання пасажирських перевезень водним транспортом у місті Миколаєві»

Проєктом «Найкращі практики місцевого самоврядування», що впроваджується місцевими Коаліціями за підтримки експертів Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ, підготовленого проєкт Дорожньої карти реформ за напрямом «Транспорт». У рамках реалізації «Концепції розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві на 2019-2030 роки» відбудеться публічне обговорення стану місцевого регулювання пасажирських перевезень водним транспортом і напрацювання рекомендацій до підготовленої ДКР щодо впровадження реформ за напрямом «Транспорт» в місті Миколаєві.

Коли: 09.04.2021 , з 14:00 до 16:00

Формат: онлайн за посиланням: http://surl.li/pqfl

Трансляція в YouTube http://surl.li/ojyi

Організатори: коаліція Миколаївської регіональної платформи реформ спільно з Реанімаційним Пакетом Реформ та Миколаївською міською радою.

Спікери:

Віталій Луков – перший заступник Миколаївського міського голови.
Артем Ващиленко – експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, голова Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу.

Валерій Вєтров - експерт коаліції Миколаївської регіональної платформи реформ, представник Громадської ради при Державній регуляторній службі України.

Дмитро Іванов – депутат Миколаївської міської ради, директор «Артель ЛТД»

Андрій Волік - заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства

У заході візьмуть участь представники місцевої влади, комунальних та громадських організацій, академічної спільноти, власники маломірних суден, інші зацікавлені сторони.

Заплановано презентацію з подальшим публічним обговоренням Дорожньої карти реформ, направлених на напрацювання механізмів регулювання пасажирських перевезень водним транспортом, зокрема у місті Миколаєві, за участі Коаліції провідних громадських організацій та експертів Коаліції РПР.

Метою Круглого столу є визначення короткострокових і перспективних заходів щодо розробки та впровадження механізмів регулювання пасажирських перевезень водним транспортом на прикладі міста Миколаїв.

Результати обговорення будуть взяті для подальшого опрацювання.

Контакти

  • .т. +38 067 821 13 43
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.