bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Повна стипендія на навчання у Kyiv School of Economics та менторство від професіоналів

Як отримати повну стипендію на навчання у Kyiv School of Economics та менторство від професіоналів з McKsiney, Google чи Goldman Sachs? Як обрати індустрію та підготуватись до інтерв’ю у компанії мрії? Як розпланувати кар’єру у будь-якій точці світу та з часом вступити у Harvard Business School або Wharton? Як дізнатись про реалії та специфіку побудови кар’єри у private equity, data analytics, strategy consulting, investment banking чи venture capital? Ми відповімо на ці та багато інших запитань на зустрічі зі співзасновниками, випускниками та студентами Ampersand.
 
Якщо ви студент старших курсів, плануєте вступ у KSE, або розглядаєте можливість змін у кар’єрі через освіту – приєднуйтесь до нашої онлайн розмови та поширте інформацію серед друзів та знайомих!
Заповнюйте форму (посилання внизу) до 7 квітня [включно] та незабаром ми надішлемо вам посилання на івент у Zoom, який відбудеться 8 квітня 2021 о 20:00 за київським часом.
 
План зустрічі:
✔️ Що таке Ampersand, та чому стипендія – це лише дрібний бонус до запрошення до спільноти? З чого складається процес відбору та на що ми звертаємо увагу.
▪️ Олександр Кутовий, Senior Data Scientist @ Klarna (ex: Google, Microsoft), Wharton – співзасновник
▪️ Світлана Рєпіна, Associate Banker @ ЄБРР (ex: EY), Harvard Business School – співзасновниця
 
✔️ Чому саме KSE та програма Business and Financial Economics? Які переваги дає Ampersand та як пройти відбір? Досвід студентів і випускників.
▪️ Сергій Савін, Data Analyst @ Taimi/Genesis (ex: Civitta), KSE – Ampersand‘2020
▪️ Марина Солопенко, Business Analyst @ McKinsey (ex: Roland Berger), KSE – Ampersand‘2020
▪️ Вадим Черніков, VC Analyst @ Roosh, KSE – Ampersand‘2021
 
✔️ Q&A – Відповімо на всі ваші запитання
 
Реєстрація на подію: https://forms.gle/TURjgCyX7LbA3G4GA

Контакти

  • hello@ampersand.foundation
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.