bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дискусія «Саморегулювання медіа: європейський досвід та український контекст»

Міжнародна програма “Саморегулювання медіа” ITP Media запрошує журналістів, редакторів, медіаекспертів на дискусію 8 квітня 11:00-12:30 год онлайн.
 • Лайф Льонсман, медіаексперт, член правління Нордичного журналістського центру в Данії, колишній віцепрезидент Європейського мовного союзу та колишній директор Данського радіо DR, розповість про:
  - Данська та шведська моделі саморегулювання: які переваги та який механізм потрібен для забезпечення безперешкодного впровадження цієї моделі;
  - Статус журналістів в Данії і Швеції: захищеність, санкції за недотримання Кодексу етики;
  - Репутація медіа та журналістів: хто стежить за тим, щоби ЗМІ слідували професійним і етичним стандартам та які процедури впливу в Скандинавії?
 • Петру Маковей, виконавчий директор Асоціації незалежної преси Молдови та секретар Ради преси Молдови розповість про досвід Молдови в саморегуляції медіа;
 • Борис Навасардян, президент Єреванського прес-клубу, член Наглядової ради з етики ЗМІ поділиться досвідом Вірменії.
 • Тетяна Лебєдєва, учасниця проєкту ITP Ukraine, членкиня Комісії журналістської етики розповість про Міжнародну програму “Саморегулювання медіа”;
 • Дискусія редакторів українських ЗМІ щодо механізму саморегуляції медіа в Україні: Марина Сингаївська, «Укрінформ», Дмитро Хоркін, «Українське радіо», Олексій Мацука, телеканал «Дом» та «UATV» та інші.
Модератор: Олексій Погорелов, президент Української асоціації медіа бізнесу, член Комісії з журналістської етики.
 
 
Захід організовано Міжнародною програмою “Саморегулювання медіа” ITP Media, що виконується за дорученням Шведського агентства з питань співробітництва в галузі міжнародного розвитку СІДА/Sida організаціями НІРАС Швеція/NIRAS Sweden, International Media Support (IMS), Fojo Media institute/Linnaeus University та Global Reporting Sweden AB.
 
ITP Ukraine – платформа, яка об’єднала експертів низки українських медійних організацій, зокрема Комісії з журналістської етики, ІРРП, Українського інституту медіа та комунікації, «Жінки в медіа», Bihus.Info, Кризового медіацентру «Сіверський Донець», Української Медіа Ліги, Академії Української Преси.

Контакти

 • cje.info@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.