bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Energy Girls. Для студенток проведуть енергетичний хакатон

21.04 - 23.04.2021 - Онлайн 

Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива Дівчата STEM) вдруге проведе онлайн-Хакатон «Як зацікавити дівчат енергетикою». Учасницями події можуть стати студентки віком від 16 до 24 років. 

Опитування учасниць першого Хакатону показало, що найбільшою перепоною для вступу на енергетичні спеціальності є гендерні стереотипи, невпевненість у власних силах та низький доступ до інформації про сферу енергетики. 

Мета Хакатону - допомогти дівчатам подолати існуючі стереотипи, підвищити рівень обізнаності про енергетичні професії та розповісти про можливості побудови кар’єри в енергетиці. Під час події учасниці навчаться розробляти та презентувати власні проєкти через командну роботу, ознайомляться з поняттям дизайн-мислення та зустрінуться з успішними жінками, які реалізують себе  у сфері енергетики. 

Три дні Хакатону  - це занурення у:

  • командну роботу під супроводом менторок;

  • розробка та презентація командних проєктів на тему «Як зацікавити дівчат шкільного віку енергетичною сферою?”

  • зустрічі з жінками, які побудували успішну кар’єру в енергетиці;

  • майстер-класи з гендерної рівності та дизайн-мислення;

  • консультації щодо можливостей для молоді, тощо. 

Реєстрація та подача мотивацій триває до 11 квітня включно: https://forms.gle/jx6E1D7w7mTC4aGV8 

Експертне журі відбере 40 дівчат для участі у Хакатоні. Результати відбору будуть оголошені 14 квітня на сторінці Дівчата STEM у Facebook.

Захід організовується в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці», що реалізується за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).

Медіапартнери: Mind.ua, Українська енергетика. 

Контактна інформація: Чайка Дар’я, PR-менеджерка Центр “Розвиток КСВ”, pr@csr-ukraine.org

_______

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org  

 

Контакти

  • Дарья ЧайкаКонтактна інформація: Чайка Дар’я
  • PR-менеджерка Центр “Розвиток КСВ”
  •  pr@csr-ukraine.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.