Історія не з хронік і підручників, а зі слів очевидців і життя.
На цьому семінарі Ви почуєте унікальні історії людей, які пережили Другу світову війну, та їхні спогади, відображені в листах. На базі цих листів будуть презентовані 4 унікальні Міжнародні методики викладання деяких тем Другої світової війни.
Команда Молодіжної організації «СТАН» запрошує всіх охочих на онлайн-семінар «Нове в історії про Другу світову війну», що відбудеться 3 квітня о 10:00 на платформі «Zoom». У Вас буде нагода послухати найкращих вчителі історії з усієї України, які лише за 2-3 години змусять Вас забути про нудні дати й прізвища та отримати порцію приголомшливих фактів, про які мовчать підручники з історії.
Для кого ця подія?
Для вчителів/льок історії
Студентів/ток історичних спеціальностей
Шанувальників історії
Для тих, хто хоче знати більше про своє коріння
Наші спікери:
Василь Дяків - учитель-історик, тренер, член правління Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін “Нова Доба”(м.Львів),лаврат заключного етапу конкурсу “Учитель року”(номінація “Історія”),співавтор методичних посібників,заслужений вчитель України,переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2020.
Андрій Мельник, вчитель історії, вчитель-методист, тренер освітніх програм, магістр державного управління, туристичний гід.
Микола Попадюк - вчитель; тренер Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”, що реалізується Європейським центром Вергеланда у співпраці з МОН; амбасадор цифрової освіти, ведучий онлайн курсу “Цифрові навички для вчителів” в рамках проекту “Дія: Цифрова освіта” ; тренер Академії Цифрового Розвитку, директор американської організації ENGin в Україні.
Тарас Пилипчук – учитель історії та правознавства; переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2020” в номінації “Історія”; переможець XV Міжнародного конкурсу творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»; учасник міжнародних (Єрусалим, Вільнюс, Варшава) та Всеукраїнських (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів та ін.) семінарів для учителів історії, за сприяння Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»; тренер міжнародної програми «Сила Добра – Power of Goodnes».
Володимир Половський - історик, учитель, тренер, виховник. Лауреат обласної премії “Гордість Прикарпаття” у номінації “молодий вчитель” (2013). Підготував 73 призери олімпіад ІІ та ІІІ етапів олімпіади з історії, 7 переможців IV етапу конкурсу-захисту МАН.
Чому важливо взяти участь у події?
- учасники отримають 4 унікальні уроки з тематики Другої світової війни, розроблені вчителями 4-ьох країн
- для руйнування стереотипу про нудне викладання
- для розширення знань про СВОЮ історію
- для можливості поставити запитання найкращим викладачам історії України абсолютно безкоштовно
- для отримання бонусу:)
- «Ми повинні знати свою історію, адже вона дає нам змогу виправляти помилки та уникати їх повторення в майбутньому»
БОНУС! Кожен учасник отримає сертифікат-підтвердження про відвіданий семінар. У Вас є нагода не лише дізнатися більше про власну історію, а й використати іменний сертифікат у майбутньому!
Якщо Ви хочете взяти участь у семінарі, будь ласка, заповніть Google-форму https://forms.gle/XL6dAriE6SSJSDuJ7 до 2 квітня включно та чекайте на лист-підтвердження!
Міжнародний проєкт “New views on history” реалізується організацією “КОНТАКТЬІ - КОNТАКТЕ” в партнерстві з Молодіжна організацією “СТАН” (Івано-Франківськ), громадською організацією “Interra” (Красноярськ), громадською організацією “Взаимопонимание” (Мінськ), музеєм Берлін-Карлсхорст (Берлін) за підтримки Auswärtiges Amt (Міністерство закордонних справ Німеччини).
Коментарі