bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Центр «Розвиток КСВ» розпочав прийом заявок на участь у КСВ школі, м.Київ

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» відкриває реєстрацію на дев’яту КСВ школу, яка відбудеться 29.03 - 2.04.2021 року. 

До участі запрошуються представники компаній, університетів, громадських організацій та студенти. Учасники матимуть змогу отримати корисні знання із розробки та реалізації соціальних проєктів бізнесу, за допомогою унікального формату –  робота над реальними кейсами компаній за підтримки менторів після отримання базових знань.

В рамках курсу учасники навчаться вирішувати складні кейси та пройдуть наступні теми:

  • КСВ: дефініції, переваги, нормативні документи, застосування на практиці, стандарти;

  • Розробка КСВ стратегії та кращі приклади стратегій;

  • КСВ сфери: трудові відносини, корпоративне управління, права людини, захист довкілля, захист і підтримка громад, відносини зі споживачами та чесні операційні практики;

  • КСВ комунікації та нефінансова звітність: як готувати.

Щоб закріпити знання та успішно завершити школу кожен учасник повинен презентувати та захистити свій проєкт.

 Учасники КСВ школи отримують навички з:

– Стратегії соціальних проєктів;

– Оцінка своєї компанії за різними сферами КСВ;

– Підготовка нефінансових звітів.

 Навчання проходитиме щодня з 16:00 по 19:00 

 Вартість участі при реєстрації: 

Early birds (до 25.03.2021) - 5000 грн для членів Центру, студентів та представників університетів; 6500 грн - для НУО, компаній. 

Після 25.03.2022 - 6000 грн для членів Центру, студентів та представників університетів; 8000 грн - для  НУО, компаній.

 Реєстрація за посиланням:https://forms.gle/gUWyiiG8ed2K4bZ66 

 Про тренерку: 

Марина Саприкіна, голова правління Центру «Розвиток КСВ», сертифікована консультантка з КСВ програми REAP (ЮНІДО, програма відповідальних досягнень для малого і середнього бізнесу), національна експертка міжнародного стандарту соціальної відповідальності ISO 26000, випускниця програми Executive MBA Університету Шеффілда, однієї з провідних бізнес-шкіл Великобританії, і програми з відповідального бізнесу (SIMP, Швеція). Запрошена лекторка з КСВ в університетах Відня і Стамбула (2010-2015), консультантка з питань прав людини у підприємницькій діяльності (2016-2017, Казахстан). Серед компаній, з якими вона працювала: енергетичні, телекомунікаційні, аграрні компанії, банки та ін. Авторка понад 40 публікацій з КСВ, в т.ч. підручника «Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та методи управління» (2011), «КСВ для електроенергетичних компаній» (2014, Казахстан), «КСВ для державних компаній», «КСВ для муніципалітетів», «Як виміряти соціальні інвестиції» та ін. Ініціаторка та лекторка першого в Україні онлайн-курсу з Корпоративної соціальної відповідальності. 

 

Контакти

  • Контактна особа: Чайка Дар’я
  •  PR-менеджерка
  • +38 096 622 76 09
  •  pr@csr-ukraine.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.