CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» відкриває реєстрацію на дев’яту КСВ школу, яка відбудеться 29.03 - 2.04.2021 року.
До участі запрошуються представники компаній, університетів, громадських організацій та студенти. Учасники матимуть змогу отримати корисні знання із розробки та реалізації соціальних проєктів бізнесу, за допомогою унікального формату – робота над реальними кейсами компаній за підтримки менторів після отримання базових знань.
В рамках курсу учасники навчаться вирішувати складні кейси та пройдуть наступні теми:
КСВ: дефініції, переваги, нормативні документи, застосування на практиці, стандарти;
Розробка КСВ стратегії та кращі приклади стратегій;
КСВ сфери: трудові відносини, корпоративне управління, права людини, захист довкілля, захист і підтримка громад, відносини зі споживачами та чесні операційні практики;
КСВ комунікації та нефінансова звітність: як готувати.
Щоб закріпити знання та успішно завершити школу кожен учасник повинен презентувати та захистити свій проєкт.
Учасники КСВ школи отримують навички з:
– Стратегії соціальних проєктів;
– Оцінка своєї компанії за різними сферами КСВ;
– Підготовка нефінансових звітів.
Навчання проходитиме щодня з 16:00 по 19:00
Вартість участі при реєстрації:
Early birds (до 25.03.2021) - 5000 грн для членів Центру, студентів та представників університетів; 6500 грн - для НУО, компаній.
Після 25.03.2022 - 6000 грн для членів Центру, студентів та представників університетів; 8000 грн - для НУО, компаній.
Реєстрація за посиланням:https://forms.gle/gUWyiiG8ed2K4bZ66
Про тренерку:
Марина Саприкіна, голова правління Центру «Розвиток КСВ», сертифікована консультантка з КСВ програми REAP (ЮНІДО, програма відповідальних досягнень для малого і середнього бізнесу), національна експертка міжнародного стандарту соціальної відповідальності ISO 26000, випускниця програми Executive MBA Університету Шеффілда, однієї з провідних бізнес-шкіл Великобританії, і програми з відповідального бізнесу (SIMP, Швеція). Запрошена лекторка з КСВ в університетах Відня і Стамбула (2010-2015), консультантка з питань прав людини у підприємницькій діяльності (2016-2017, Казахстан). Серед компаній, з якими вона працювала: енергетичні, телекомунікаційні, аграрні компанії, банки та ін. Авторка понад 40 публікацій з КСВ, в т.ч. підручника «Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та методи управління» (2011), «КСВ для електроенергетичних компаній» (2014, Казахстан), «КСВ для державних компаній», «КСВ для муніципалітетів», «Як виміряти соціальні інвестиції» та ін. Ініціаторка та лекторка першого в Україні онлайн-курсу з Корпоративної соціальної відповідальності.
Коментарі