bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс безбар’єрних маршрутів Одеси

Команда проєкту Provodnik з радістю оголошує про проведення конкурсу безбар’єрних маршрутів Одеси.

Через відсутність в публічному доступі, в тому числі Google Maps, актуальної інформації про рівень доступності міської інфраструктури, жителі з обмеженою мобільністю не можуть спланувати свій маршрут. Також вони навіть не знають, які перешкоди їх можуть очікувати на шляху з точки А в точку Б. Мова йде не тільки про людей з інвалідністю. У пандусах відчувають гостру потребу батьки з дитячими колясками, кнопки виклику персоналу також будуть корисні людям поважного віку.

 

Звичайно, ми за інклюзивний універсальний дизайн, який дає можливість кожному повноцінно користуватися навколишнім середовищем. Але поки архітектори і будівельники розбираються в нових державних будівельних нормах, ми можемо зібрати всю інформацію про наявну інфраструктуру в одному місці.

 

Використовуючи інтерактивну карту provodnik.online, учасники конкурсу нанесуть інформацію про доступність популярних маршрутів і місць міста.

 

Ініціатива створення доступної карти Одеси проходить за підтримки грантової програми від Благодійного фонду Територія Можливостей.

 

Provodnik - фіналіст Хакатона програми ЄС «Регіональний механізм підтримки громадянського суспільства країн Східного партнерства», переможець EU Digitalization for Civil Society Award 2019.

 

Формат конкурсу:

До 9 березня - реєстрація команд по 2-3 людини;

10 березня - онлайн інструктаж для всіх команд;

12 березня - публікація списку маршрутів і місць;

13 березня - використовуючи інтерактивну карту provodnik.online, учасники конкурсу нанесуть інформацію про доступність популярних маршрутів і місць міста. 

14-15 березня - публікація переможців конкурсу, які отримають призи від наших партнерів.

 

Реєструйся та роби Одесу краще - посилання. Участь безкоштовна.

Хто, якщо не кожен з нас?

 

Детальніше https://www.facebook.com/events/800302047251924/

Email: provodnik.team@gmail.com

 

Про нас

provodnik.online

YouTube канал про інклюзію в Україні - www.youtube.com/channel/UCCpqWOgNnsXJGiVn8uRITmQ?view_as=subscriber

Контакти

  • provodnki.team@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.