bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Мережа DOCU/CLUB покаже кіно та поговорить з освітнім омбудсменом про ґендерну рівність в освіті

 

У міжнародний день боротьби за права жінок Мережа DOCU/CLUB проведе онлайн-показ та обговорення документальної стрічки «Чемпіонка»  в рамках HeForShe Arts Week 2021. Для участі необхідна реєстрація https://cutt.ly/wlxpZ2C.

«Чемпіонка» - це історія ромської дівчини з маленького містечка, яка готується до головної події свого життя – престижного боксерського поєдинку. Від сільського спортзалу до чемпіонату пролягає довгий шлях - чи досягне дівчина своєї мети? Дізнайтеся під час перегляду.

Після показу стрічки модераторка кіноклубу від Мережі DOCU/CLUB Альона Глазкова проведе обговорення фільму та дискусію з експерт(-к)ами про ґендерну рівність в освіті, про нівелювання ґендерних стереотипів, зокрема, в спорті, та підтримку жінок чоловіками. 

Запрошені експерт(-к)и обговорення після фільму «Чемпіонка»: 

  • Сергій Горбачов, освітній омбудсмен.

  • Олександр Фомічов, ліцензований дитячий футбольний тренер, співзасновник кампанії #ФутболДляНеї та освітньої ініціативи #СинергіяЛідерок, виконавчий директор благодійної організації «Ліга Толерантності».

  • Дар’я Полтавська, директорка НВК «Гелікон» (м. Миргород), тренерка програми «Демократична школа». 

  • Володимир Яковенко, співзасновник Молодіжної агенції з адвокації ромської культури «АРКА», член оргкомітету «Форуму ромської молоді».

  • Світлана Жаворонкова, експертка з ґендерної рівності.

Події відбуватимуться в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією UNWomenUkraine вчетверте. Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.

Проєкт «Мережа DOCU/CLUB — за реформи!» фінансується Європейським Союзом та Національним фондом на підтримку демократії.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.