9 червня в редакції ГУРТа відбулась онлайн-консультація з директором Донецького міського благодійного фонду «Доброта» Яковом Рогаліним.
Яків Рогалін протягом 12 років очолює Донецький міський благодійний фонд «Доброта», в громадському секторі має репутацію унікально успішного фандрейзера. Сьогодні він в прямому ефірі розповів про те, як зробити фандрейзингову кампанію ефективнішою.
Пропонуємо Вашій увазі відеозапис онлайн-консультації.
За онлайн-консультацією слідкували 380 читачів ГУРТа.
Довідково
Онлайн - консультація з Яковом Рогаліним є частиною національних консультацій з ефективності інститутів громадянського суспільства, які ініційовані європейською платформою КОНКОРД і фасилітуються в Україні Ресурсним центром ГУРТ.
Коментарі
Добрий день! Є п'ять студентів, які отримали гранти, що покривають участь у літньому курсі у дуже успішній бізнес-школі у Словенії. Але ми шукаємо спонсора (або спонсорів), який може покрити нам витрати, пов'язані із проїздом, проживанням та харчуванням під час участі у програмі (приблизно 425-500 євро на кожну особу). До кого можна звернутися з цього приводу?
(1) Загально відомо, що деякі соціальні теми (як наприклад, хворі діти) знаходять більший відгук у серцях благодійників. Однак мало хто хоче надавати підтримку безпритульним, колишнім увязненим чи психічно хворим людям. Що порадите для збільшення успішності фандрейзера "непопулярних" тем?
(2) Наскільки для успішності фандрейзера мають значення особисті якості? Які саме якості важливі?
(3) Як Ви вважаєте, чи існує звязок між успішністю фандрейзингу у фонді "Доброта" та рівнем економічного розвитку донецького регіону і громади Донецька? Якщо звязок існує, то що робити економічно малорозвиненим регіонам?
Мої вітання!
Скажіть будь-ласка, чи існують показники, які оцінювали ефективність використання фінансових ресурсів в НУО та залучені за допомогою фандрейзингу? як показати ефективність використання залучених коштів? і чи це можливо?
дякую.
Доброго дня!
Хочемо запросити Вас взяти участь у секції «Влада і бізнес: соціальне партнерство», яку проводитиме Львівська міська рада в рамках 3-го Екуменічного соціального тижня (7-9 жовтня). На цьому заході будуть присутні львівські підприємці. Запрошуємо Вас провести презентацію про те, як у Донецьку роблять добрі справи. Скажіть будь ласка як з Вами контактувати щодо детальнішої інформації про цей захід?
Й ще одне запитання: ми хочемо проводити кампанію поширення добрих справ серед мешканців Львова. Які б Ви нам порекомендували фільми та книги для розвитку соціальної відповідальності різних вікових категорій населення, а особливо дітей?
Вітаю Вас Яков! Розкажіть будь ласка,про Ваши перші кроки,до отримання першого гранту.
Дякую за відповідь
Всем советую послушать Якова.
Мне в свое время помогла стажировка в США.
Многие, очень многие украинцы, хотят деньги на свои проекты. И удивляются почему жде им никто не дает денег. Основной вопрос - скажите куда идти, чтобы дали денег на мою супер-идею.
А проблема в другом.
Яков хорошо это раскрывает.
Доброго дня, пане Якове, я степендіат "Завтра.UA" http://pinchukfund.org/zavtra/uk/ брав участь на вашому тренінгу 19 травня 2010 р. Отримана інформація перевернула мій світогляд, дозволила показати яку я можу отримувати вигоду від реалізації своїх соціальних проектів, та механізм їхнього впровадження
Виникли такі питання :
1. Захоплює Ваш принцип: «Пожертвуйте і Вам сподобається, не сподобається ми Вам повернемо гроші» проте відомо багато компаній, які за рахунок цього прогоріли, і виникають побоювання щодо використання цього принципу, адже в мене як у студента, немає запасу, щоб щось віддавати, для початку я розумію, що мені треба користуватись іншим принципом.
2. Як правильно презентувати себе і свій проект?
3. Як завойовувати аудиторію?
4. Яка різниця між інтересами компаній та потребами людей
5. Як виглядає ефективна поведінка у соціальному маркетингу ?
Предствляємо незвичайний проект.Іміджевий для України. Музей історії жіноцтва., історії жіночого та гендерного руху http://gendermuseum.com - поки єдиний в Україні та в Східній Європі. Маємо результути, але не виходить знайти кошти для його потужного розвитку. Порадьте, будь ласка, що треба зробити, щоб проект розвивався, привернув увагу і став фінансово успішним та незалежним?
Доброго дня, Якове!
Наша команда вирішила створити благодійний фонд в Луцьку. На Вашу думку з чого варто розпочати та як отримати стартову фінансову підтримку?
Дякую за відповідь.
Вітаю! Яку пораду ви можете дати організаціям, що починають працювати в період посилення тиску з боку податкової на підприємців? Особливо в депресивних регіонах. Дякую.
Добрый день!
Подскажите пожалуйста, когда и где можно посетить Ваши тренинги?
Добрий день! 1) Які, на Вашу думку, методи зараз є найбільш ефективними для пошуку коштів на соціальні проекти? 2) Які фандрейзінгові механізми, які використовують в інших странах, ще не працюють в Україні? З чим це повязано?
Добрый день!Дайте, пожалуйста, конкретные примеры способов местного фандрейзинга. Заранее благодарю,
Де можно ознаёмитись з Вашими тренінгами та Вашими стажировками?
Знакомы ли Вы с международным проектом "Бесплатный рис" (freerice.com)? Это самый интересный фандрейзинговый проект, который я лично встречал. Как Вы к нему относитесь? Есть ли (возможно, в планах) подобные проекты для Украины?
Чи впливає на успішність фандрейзингу в Україні зміна політичних кольорів владної верхівки?
Добрый день! Спасибо за консультацию!
Как вы оцениваете работу других благотворительных организаций и фондов, на территории Украины, напр, «Украина 3000»?
Что делать, если фонды непорядочно поступают в ходе реализации проекта, то есть не соблюдают условия финансирования либо меняют условия финансирования, указанные в грантовом письме?
если прописанное интерпритировать можно двояко ?
Спасибо!
Спасибо огромное ГУРТу за организацию подобной консультации и Якову Рогалину за само консультирование! Полезно, живо, и поэтому хочется разбираться в вопросе глубже и становиться более эффективным специалистом для организации.
Спасибо,Яков! Очень интересная консультация. Скажите, слишали ли Вы о БФ "Сердце к Сердцу" и как Вы оцениваете его деятельность. Спасибо.