bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо студенток енергетичних спеціальностей на онлайн-хакатон

24.02 - 26.02.2021 - Онлайн 

Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива Дівчата STEM) проводить онлайн-Хакатон для студенток енергетичних спеціальностей «Як зацікавити дівчат енергетикою». 

Згідно з дослідженням «Жінки та чоловіки в енергетичному секторі України», дівчата загалом утричі менше, ніж хлопці, орієнтовані вступати у ВНЗ на спеціальності, пов’язані з енергетикою. А опитування учнів та учениць України, яке провів Центр «Розвиток КСВ», показало, що серед 200 опитаних тільки 2 (1%) хотіли б пов’язати своє життя з енергетикою, що впливатиме на вибір спеціальності та університету. 

Хакатон має на меті підвищити рівень знань дівчат про гендерну рівність та навчити їх дизайн-мисленню, щоб розробити командні проєкти заохочення дівчаток до енергетичних спеціальностей.

Протягом трьох днів хакатону відбудеться:

  • Майстер-класи з гендерної рівності та дизайн-мислення; 

  • Знайомство з успішними жінками, які побудували кар’єру в енергетиці;

  • Розробка групових проєктів щодо залучення дівчат в енергетику;

  • Менторський супровід команд;

  • Сесії з кар’єрних консультацій, тощо. 

Взяти участь у Хакатоні можуть дівчата віком від 16 до 24 років, які хочуть пов’язати своє життя з енергетикою. Для участі необхідно до 15 лютого включно заповнити реєстраційну форму та мотивацію, доступні за посиланням https://forms.gle/wKJe6pJC6nZWGjK86 

 

Експертне журі з представників організаторів відбере дівчат для участі у Хакатоні. Результати відбору плануємо оголосити 18 лютого на сторінці #ДівчатаSTEM у Facebook.

 

Захід організовується в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці», що реалізується за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Медіапартнери - Mind.ua, #Букви.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/255913739229685/ 

Контактна інформація: Чайка Дар’я, PR-менеджерка Центр “Розвиток КСВ”, pr@csr-ukraine.org

 

 

Контакти

  • Контактна інформація: stem@csr-ukraine.org або за телефоном (044) 292 02 48
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.