bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Редакційний менеджмент: люди, принципи, стандарти

20 січня о 12:00 год онлайн відбудеться практична лекція«Редакційний менеджмент: люди, принципи, стандарти. Все для аудиторії» від Комісії з журналістської етики.

Лекція та розмова усіх зацікавлених із Ніна КУР’ЯТА журналісткою, медіаконсультанткою, колишньою головою Української служби BBC (2011–2019 роки). Модерує Андрій КУЛИКОВ, співзасновник Громадського радіо, Голова Комісії з журналістської етики.

 Під час заходу поговоримо про таке:

- Чи добре ви розумієте потреби своєї  аудиторії?

- Наскільки важливі стандарти роботи?

- Як залежить успіх ЗМІ від якісного редакційного менеджменту?

- Секрети ефективного редакційного менеджменту. 

До участі запрошуються журналісти/ки та редактори/ки місцевих, регіональних та всеукраїнських медіа, медіаексперти/ки та громадські активісти/ки у сфері медіа. Активна участь і додаткові запитання вітаються від учасників та учасниць.

Обов’язкова реєстрація https://forms.gle/YxP5ZCenvmbDwfqB7

Подія на Фейсбуці https://www.facebook.com/events/1095494210895746

Комісія з журналістської етики – орган саморегуляції роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи - Кодексі етики українського журналіста.

Контакти

  • cje.info@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.