bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-зустріч «Україна в Open Data Maturity Report»

Днями Європейський портал даних (EDP) опублікував шостий щорічний звіт Open Data Maturity Report 2020 щодо рівня зрілості сфери відкритих даних в Європі, в розрізі кожної країни. Україна вперше брала участь у визначенні рейтингу. Куди та з якою швидкістю рухається країна у сфері відкритих даних?

 
29 грудня зустрічаємось і розкажемо про:
  • Що оцінювалось у рейтингу Open Data Maturity Report 2020
  • Що було зроблено у сфері відкритих даних України для досягнення рівня зрілості на рівні 84%
  • Що значить участь в рейтинзі для України
Спікери:
  • Катерина Оніліогву — керівниця напряму відкритих даних USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» Фонду Євразія.
  • Мстислав Банік — директор Директорату розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України.
Модеруватиме зустріч Михайло Корнєєв — державний експерт з питань розвитку відкритих даних, Міністерство цифрової трансформації України.
 
Кому буде корисно: представникам держструктур, розпорядникам даних, стартапам, громадським організаціям, розробникам, журналістам, дослідникам та усім, кому цікава тема відкритих державних даних.
 
Коли: 29 грудня (вівторок), 16:00
Де: онлайн в Zoom та з трансляцією на YouTube
Участь: безкоштовна
Реєстрація за лінкомhttps://lu.ma/OpenDataMaturityReport
_________________
Онлайн-зустріч «Україна в Open Data Maturity Report» проводиться у межах USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Захід організовано 1991 Open Data Incubator.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.