bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-зустріч Open data Mythbusters: руйнуємо стереотипи про відкриті дані

 Відкриті дані — «червона кнопка» знищення держави, бізнесу і вашого особистого життя. Чи ні? Годі додумувати і збирати чутки — руйнуйте міфи про відкриті дані разом з нами.

9 грудня на онлайн-зустрічі спростуємо 3 міфи:
  • Відкриті дані — шкода для бізнесу
  • Всі дані повинні бути відкритими
  • Немає жодної вигоди від відкритих даних
Руйнівники міфів:
  • Василь Задворний — генеральний директор ДП «Прозорро», адепт IT-консалтингу з 10-річним досвідом в найбільших IT-компаніях України: Microsoft, Інком, Luxoft. З 2015 працював над реформою Мінекономрозвитку. З 2016 очолив державне підприємство ДП «Прозорро» та трансформував його в ІТ-компанію з низкою масштабних проєктів, серед яких міграція даних з Amazon в Україну та нові процедури закупівель.
  • Влад Некрутенко — CIPP/E спеціаліст, ІТ-юрист legaltech стартапу Legal Nodes, онлайн-платформи для визначення юридичних потреб tech-компаній та їх вирішення глобальним нетворком ІТ-юристів. Співзасновник Privacy HUB.
  • Олена Гунько — керівниця управління інформаційних технологій Львівської міської ради. Учасниця мережі тренерів з відкритих даних та мережі Open Data Leaders Network в межах USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах/TAPAS».
Модеруватиме зустріч Михайло Корнєєв — державний експерт з питань розвитку відкритих даних, Міністерство цифрової трансформації України.
 
Кому буде корисно: представникам держструктур, стартапам, громадським організаціям, розробникам, журналістам і дослідникам та усім, кому цікава тема даних.
 
Коли: 9 грудня (середа), 17:00
Де: онлайн в Zoom та з трансляцією на YouTube
Участь: безкоштовна
Реєстрація за лінкомhttps://lu.ma/mythbusters
_________________
Онлайн-зустріч «Open data Mythbusters: руйнуємо стереотипи про відкриті дані» проводиться у межах USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Захід організовано 1991 Open Data Incubator.

 

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.