bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Публічне обговорення: «Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки: справедливий суд» у Чернівцях

Коаліція «Реанімаційний Пакет Реформ» у партнерстві з «Центром політико-правових реформ», Інститутом «Республіка» та ВІ «Активна Громада» запрошує до участі в публічних обговореннях на місцевому рівні «Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки: справедливий суд».

Заходи висвітлюватимуть антикорупційну стратегію як ключовий документ, спрямований на ліквідацію корупції у всіх сферах. Особлива увага приділятиметься розділу «Справедливий суд» та судовій реформі. Громадяни, представники політичних партій та всі зацікавлені сторони зможуть в форматі дискусії обговорити конкретні проблеми галузі та шляхи їх вирішення.

Обговорення у Чернівцях відбудеться 09 грудня (у середу) о 17:00 на платформі ZOOM. Посилання на вхід у ZOOM буде надіслано усім зареєстрованим учасникам.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: https://forms.gle/JFmSLy7VV5puSVCp7

Ці обговорення продовжать серію всеукраїнських зустрічей навколо «Антикорупційної стратегії на 2020-2024 роки: справедливий суд», що були організовані у вересні-жовтні 2020 року Коаліцією «Реанімаційний Пакет Реформ» у партнерстві з «Центром політико-правових реформ», Інститутом «Республіка» та ВІ «Активна Громада». Учасники обговорень мали змогу висловити свої думки та надати рекомендацій щодо стратегії загалом, та її подальшим впровадженням через розробку нормативно-правових актів та законопроектів. Ці рекомендації були проаналізовані експертами, і будуть передані Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Пашанюк – регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» у Чернівцях,

тел.: +38(066)9053598, +38(097)9914902

Довідка. Онлайн-обговорення відбуваються в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). Думки, висловлені під час заходів належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Контакти

  • Інна Пашанюк - регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Чернівцях
  • конт. тел.: +38(066)9053598
  •  +38(097)9914902
  • e-mail: inna.pashaniuk@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.