bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інтерактивну виставку «На зламі» презентуватимуть у Барі

26 листопада о 15:00 в Барському коледжі транспорту та будівництва (вулиця Героїв Майдану, 7) відбудеться відкриття мандрівної виставки «На зламі» про порушення прав цивільного населення під час війни на Сході України.

Виставку “На зламі” відвідали понад 5000 глядачів з усієї країни. Покази відбулися вже у 14 містах України: у червні 2019 з Києва проєкт вирушив на Схід України до Луганської та Донецької областей, а вже цього року виставку змогли побачити у Дніпрі, Кропивницькому, Черкасах, Житомирі, Вінниці та Хмельницькому. Зараз виставка експонується у м. Жмеринка Вінницької області.

 
Виставка демонструє особисті переживання 26 цивільних про невизначеність, життя у правовому вакуумі, руйнування сімейних зв’язків внаслідок поляризації суспільства. Інтерактивна виставка поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулися у структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України.
 
«На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибших проблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, складній адаптації ВПО, демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, відсутності спільного бачення реінтеграції втрачених територій.
 
З питань організації звертайтесь до Оксани Бак: 067 684 84 14.
 
Трансляція заходу буде відбуватись на Facebook сторінці Коаліції “Справедливість заради миру на Донбасі”.
 
Захід буде організовано з дотриманням всіх протиепідемічних рекомендацій Центру громадського здоров’я МОЗ України.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.