bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Звільнись від сірої буденності завдяки марафону «Мрій. Плануй. І не гальмуй!»

Вам від 16 до 25 років і ви відчуваєте стрес на карантині? Чи можливо навпаки вам нудно і здається, що в житті нічого не змінюється?

Тоді челендж-марафон #МрійПлануйІнеГальмуй саме для вас! Він допоможе вам розвинути емоційний інтелект, сформувати навички з постановки цілей та ефективного планування, а також надасть заряд мотивації для досягнення мрій!

1. Заповнюйте анкету на сайті https://careerhub.in.ua/challenge до 22 листопада 2020 року включно.

2. Ми додамо вас до закритого Telegram-каналу, в якому протягом 3 тижнів (з 23 листопада до 13 грудня) ви отримаєте багато корисної інформації від експертів про розвиток емоційного інтелекту, психічного здоров’я, цілепокладання та планування майбутнього.

3. Всі, хто виконуватиме щотижневі челенджі, змагатимуться за круті призи: 100 футболок, блокнотів та екоручок, 10 вайтбордів та планерів, а також за головні призи – 3 смарт-годинники!

Організатори: Центр «Розвиток КСВ», Career Hub (https://t.me/careerhub), Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Контакти

  • Надія Кириченко
  • асистентка молодіжних програм
  •  0637477538
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.