bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Публічні обговорення на місцевому рівні «Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки»

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ у партнерстві з Центром політико-правових реформ, Інститутом “Республіка” та ВІ «Активна Громада» запрошує вас до участі в публічних обговореннях на місцевому рівні “Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки: Справедливий суд”. Захід  відбудеться у місті Одеса 26 листопада о 12-00.

 

Публічні обговорення сприятимуть побудові відкритого інклюзивного діалогу між громадянами, представниками громадських організацій та політичних партій, антикорупційними органами та експертним середовищем навколо питань боротьби з корупцією в Україні.

 

Заходи будуть висвітлювати Антикорупційну стратегію як ключовий документ, спрямований на ліквідацію корупції у всіх сферах. Особлива увага буде приділена розділу «Справедливий суд» та судовій реформі. Громадяни, представники політичних партій та всі зацікавлені сторони зможуть в форматі дискусії обговорити конкретні проблеми галузі та шляхи їх вирішення. 

 

Обговорення відбудуться у 28 містах та громадах України  на платформі ZOOM. Онлайн-трансляцію можна буде переглянути на сторінці https://www.facebook.com/AktivGromada/. Посилання на вхід в ZOOM буде надіслано усім зареєстрованим учасникам.

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8LAerXxc5hkePI3mhz_t-mZphjWNGK7ksxLhtbva_v640HQ/viewform

 

 

Ці обговорення продовжать серію всеукраїнських зустрічей навколо “Антикорупційної стратегії на 2020-2024: “Справедливий Суд”, що були організовані у вересні-жовтні 2020 року Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ у партнерстві з Центром політико-правових реформ, Інститутом “Республіка” та ВІ «Активна Громада». Учасники обговорень мали змогу висловити свої думки та надати рекомендацій щодо стратегії загалом, та її подальшим впровадженням через розробку нормативно-правових актів та законопроектів. Ці рекомендації були проаналізовані експертами, і будуть передані Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

Ганна Ільіна – регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» у місті Одеса,

телефон: +380661955325.

 

Довідка. Онлайн-обговорення відбуваються в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). Думки, висловлені під час заходів належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID.

 

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.