bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Саміт жіночого лідерства 2020

Майбутнє за жінкою. Гаразд, гарне твердження. Проте, як щодо того, що лише 12% депутатів Верховної Ради - жінки? Не лише Україна бореться з гендерною нерівністю. Інші пострадянські країни - як і решта світу - теж стикаються з цими викликами.

Ми хочемо змінити ситуацію.

Саміт жіночого лідерства - це унікальна подія, на якій жінки з різних пострадянських країн (Грузії, Молдови, Вірменії, України та Росії) можуть об’єднуватись та обмінюватися думками про жіноче лідерство. Тому що кожна дівчина повинна мати можливість стати лідером, якщо захоче!

Ми обговоримо гендерну нерівність в суспільстві, стереотипи щодо жінок-керівників, жінок-політиків та загальне представлення жінок у ЗМІ. Ми прагнемо створити платформу жінок-лідерів та ділитися актуальною інформацією про права жінок.

Захід організовує elda - європейська академія лідерства та дебатів та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.

 

Коли?   13.11 - 15.11.2020    

Де?      Початок 13.11 о 19:00 онлайн, через посилання у Facebook https://www.facebook.com/femaleleadershipsummit

 

Ми раді відповісти на ваші запитання та дати інтерв’ю про подію для представників ЗМІ. 

Анастасія Черностан: https://www.facebook.com/anastasiya.chernoshtan

Всі мріють грандіозно. Жінки діють грандіозно.Будь ласка, для детальної інформації переходьте на наші сторінки в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/femaleleadershipsummit

https://www.instagram.com/femaleleadershipsummit/

Контакти

  • Анастасія Черностан: https://www.facebook.com/anastasiya.chernoshtan
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.