bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація результатів моніторингу антикороновірусних програм у Запорізькій області
03.11.2020

Зустріч відбудеться 6 листопада 2020 року на онлайн-платформі ZOOM.

Мета зустрічі – обговорити результати моніторингу у Запорізькій області та презентувати урядовцям рекомендації щодо виходу з карантину, і на випадок нових хвиль COVID-19.

Протягом 4-ох місяців організацією спільно з громадськими активістами та активістками, був проведений аналіз місцевих рішень щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та подолання наслідків карантину. В результаті діяльності була визначена актуальність зазначених політик та, на основі найкращих практик, розроблені рекомендації з більш ефективного реагування на аналогічні виклики.

У  Запорізькій області моніторинг  політик кризового реагування на COVID-19 був проведений у м.Запоріжжя, м.Енергодар та м. Мелітополь, а також чотирьох об’єднаних територіальних громад: у Великобілозерській сільській ОТГ, Веселівській селищній ОТГ, Плодородненській сільській ОТГ, Широківській сільській ОТГ.

 Дата проведення: 6 листопада 2020 року

Місце проведення: онлайн-платформа ZOOM

Початок заходу:о 13:00

Pеєстрація за посиланням: https://forms.gle/nxkQL3zBeSxxZfRE6

Ознайомитись з повним текстом дослідження можна за посиланням https://drive.google.com/file/d/1FWZwbKLOvg3kBqL_FHc0ddaNZzISiNi5/view?usp=sharing

 

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trustfor Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fundof the United States).

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.