bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Чому жінки обирають: 4 історії, як бути на рівних

Вже чотири місяці редакція медіаплатформи «Від себе» пише про рівні можливості для жінок, їх безпеку та участь у політичному та економічному житті міста й країни. Активно розвіюємо гендерні стереотипи. Прийшов час поговорити про це ще детальніше.

Запрошуємо на онлайн-зустріч з героїнями наших матеріалів, створених у рамках проєкту «Чому жінки обирають…». Разом з вами, ми поговоримо про життя без стереотипів та дискримінації. Наші спікерки поділяться особистими історіями, як вони прийшли до розуміння важливості рівних прав для всіх. А також ми розповімо, чому рівність, толерантність та фемінізм — це не боляче.

Спікерки:
Уляна Токарева – громадська активістка, засновниця ГО «Рада жінок Донеччини», созасновниця Го «Безбар’єрність»
Галина Балабанова – громадська діячка, фандрайзерка і менеджерка у просторі «Халабуда»
Єлизавета Левченко – багатодітна мати, переселенка, менеджерка у міжнародній компанії
Модераторка зустрічі Тетяна Касьян, журналістка, гендерна експертка проєкту «Чому жінки обирають…».

Подія відбуватиметься у Zoom 24 жовтня о 16:00. Для того, щоб потрапити на подію потрібно лише заповнити цю коротку форму:https://forms.gle/KhZgnAh7msx74P9N7

Подія відбудеться за сприяння Медійної програми України, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Контакти

  • https://www.facebook.com/events/625859294776480/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.