bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс «Жінки української енергетики 2020»

Метою Конкурсу «Жінки української енергетики» є визнання вкладу жінок у розвиток енергетичної сфери України та їх підтримка, мотивація для подальших досягнень в енергетиці та споріднених секторах економіки.

У Конкурсі можуть брати участь жінки, які є громадянками України та працюють в енергетиці і споріднених секторах економіки, а також компанії енергетичного сектору, які впроваджують гендерну політику.

Прийом заявок на Конкурс у 2020 році відбувається з 12 жовтня до 6 листопада 2020 року включно за посиланням. Номінувати на Конкурс можна себе, свою колежанку або організацію. Загалом у Конкурсі є 8 номінацій: «Компанія року», «Керівниця», «Політикиня», «Працівниця», «Юристка», «Волонтерка», «Журналістка» і «Освітянка».

Результати Конкурсу будуть оголошені 19 листопада 2020 року на урочистій церемонії, що відбудеться у межах ІІ Конференції «Енергетика без гендеру» (місце та точна дата нагородження будуть повідомлені учасницям додатково).

Положення та Правила конкурсу «Жінки української енергетики» читайте за посиланням.

Також долучайтеся до сторінки Жіночого енергетичного клубу України у фейсбуці, щоб не пропустити оновлення.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.