bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стійка Україна 2020- 2022

Естонсько-українська програма “Стійка Україна” продовжується до 2022 року!

Міжнародний Центр Оборони та Безпеки (ICDS) анонсує новий етап програми Стійка Україна. Програма впроваджує стандарти виміру стійкості суспільства, сприяє розвитку резильєнтності громад півдня та сходу України до інформаційних впливів та створює професійні горизонтальні зв’язки між українськими та естонськими експертами.

Стійка Україна” географічно охоплює такі міста, як Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Суми, Мелітополь, Бердянськ, Нова Каховка, Генічеськ, Скадовськ та Ізмаїл. 

Програма діятиме і на рівні Києва, адвокуючи інтереси місцевих громад серед компетентних стейкхолдерів, зокрема, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Верховної Ради України та профільних міністерств.

Новa фаза програми містить такі напрямки:

  1. Створення та просування відкритого інтерактивного онлайн-курсу з комунікативної, інформаційної та цифрової безпеки.

  2. Впровадження інструменту виміру резильєнтності громад півдня та сходу України.

  3. Проведення інтердисциплінарних антикризових навчань спільно з представниками місцевого самоврядування, журналістами, бізнесом та активістською спільнотою.

  4. Тренінги та семінари із залученням естонських експертів для перспективної молоді в регіонах України.

  5. Аналіз конфліктогенних суспільних процесів, зокрема, наслідків виборів, реінтеграції окупованих територій та соціального примирення крізь призму безпеки та національної стійкості.

  6. Адвокування українського порядку денного в країнах Балтії та західної Європі.

Координатор програми: Ілля Мірошкін, +38050693573, resilient.ukraine@gmail.com

https://resilient-ukraine.org/

Стежте за нашою Facebook-сторінкою! 

Довідково:

Програма “Стійка Україна впроваджується з 2016 року Міжнародним Центром Оборони та Безпеки (ICDS) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії в межах співпраці в сфері розвитку. 

ICDS є провідним аналітичним центром в Естонії та спеціалізується на тематиці оборони, безпеки та зовнішньої політики. ICDS прагне стати найбільш авторитетним регіональним аналітичним центром у сфері досліджень з питань безпеки і оборони в Естонії, а також серед партнерів і союзників.

Контакти

  • Ілля Мірошкін
  •  +38050693573
  •  resilient.ukraine@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.