bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація всеукраїнського дослідження правових потреб малого та середнього бізнесу в Україні
08.10.2020

22 жовтня 2020 року з 10 до 14 години у Києві відбудеться презентація Всеукраїнського дослідження правових потреб малого та середнього бізнесу в Україні. Запланована також онлайн-трансляція на платформі Zoom для учасників.

Експерти презентують дослідження, створене на базі опитування 815 представників малого та середнього бізнесу (МСБ). У ньому визначені основні правові проблеми, які перешкоджають розвитку МСБ. Також дослідження стало базою для рекомендацій щодо державної політики.

Дослідження потреб бізнесу відбувалося у 2020 році. Його провів Центр демократії та верховенства права спільно з Гаазьким інститутом інновацій у праві (HiiL) та Проєктом ЄС «Право-Justice»

Автори дослідження мали на меті отримати достовірну інформацію про взаємозв’язок між правовим кліматом у державі та економічною ефективністю МСБ, що сприятиме захисту прав власності та поліпшенню умов для бізнесу. 

Програма заходу включає короткий огляд процесу проведення дослідження, презентації змістовних розділів, та сесії запитань-відповідей. 

До обговорення запрошені представники бізнесу, органів державної влади, міжнародних організацій, громадського середовища та правничої спільноти.

Робоча мова заходу – українська. На заході буде забезпечений синхронний переклад англійською мовою. 

Для реєстрації потрібно заповнити онлайн-форму https://forms.gle/e4RjpLV1vbcWXt9T9, вказавши формат участі: онлайн чи офлайн. 

Зареєстрованим учасникам, які плануються долучитись онлайн, надішлемо посилання на Zoom та детальну програму заходу.

Реєстрація учасників відбудеться о 9.30-10.00 (на Zoom-платформі з 9:45 до 10:00).

Дослідження правових потреб малого та середнього бізнесу в Україні» проведено у 2020 році Центром демократії та верховенства права в партнерстві з Гаазьким інститутом інновацій у праві (HiiL) у рамках Проєкту ЄС «Право-Justice» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Соціологічну частину дослідження провела  агенція «Info Sapiens».

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.