bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Представників ОГС запрошують на навчання із питань трудового законодавства

Трудове законодавство та громадський сектор. Як громадським організаціям наймати та звільняти працівників? Укладати цивільно-правові договори чи договори з ФОП? Якою є відповідальність за порушення трудового законодавства? 

Відповіді на ці питання (і не лише) шукатимемо на онлайн-семінарі для ОГС із питань трудового законодавства, який організовує Український незалежний центр політичних досліджень. Захід пройде 28 вересня, з 11.00 до 13.00.

Ключова спікерка семінару - Лариса Шкурка - сертифікована аудиторка, експертка та тренерка, консультантка з бухгалтерського, податкового обліку, фінансового та трудового законодавства, консультантка з організаційного розвитку та стратегічного планування.

Учасники семінару:

  • розглянуть спірні або незрозумілі моменти трудового законодавства;

  • отримають готові кейси для використання в роботі з найбільш поширених питань;

  • підвищать власні знання щодо застосування трудового законодавства,  посиливши таким чином спроможність своїх ГО до самозарадності. 

Семінар є безкоштовним та відкритим для участі для всіх представників ОГС України. Реєстрація на захід доступна за цим посиланням https://bit.ly/3hPMpY2 

Семінар проводиться у рамках проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США).

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.