bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Створення законодавчих умов для зміцнення доброчесності в системі правосуддя

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує онлайн-обговорення “Створення законодавчих умов для зміцнення доброчесності в системі правосуддя”, яке відбудеться 18 вересня 2020 року з 15:00 до 18:00.

Метою заходу є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо Антикорупційної Стратегії на 2020 – 2024 роки, зокрема розділу “Справедливий Суд”, в рамках судової реформи, а також побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, антикорупційними органами, представниками судової влади, народними депутатами, зацікавленими сторонами та експертним середовищем.

Формат публічного обговорення передбачає презентації від експертів та включає модеровану дискусію в малих групах для напрацювання рекомендацій. Участь в обговоренні є безкоштовною. 

Публічне обговорення відбуватиметься на платформі ZOOM. Онлайн-трансляція виступів експертів і презентація напрацювань в робочих групах передбачається у соціальній мережі Facebook.

Програма заходу знаходиться за цим посиланням.

Зареєструватися на захід можна за цим посиланням.

Зареєструватися на захід можна за посиланням: https://forms.gle/BqHf9ey9Dsjysea49

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до Майї Скрипник, програмної асистентки НДІ, за електронною адресою mskrypnyk@ndi.org.

Обговорення організовується Коаліцією РПР у партнерстві із Національним Демократичним Інститутом (НДІ), Центром політико-правових реформ (ЦППР) та ВІ “Активна Громада”.

Публічні обговорення відбуваються в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID), та у співпраці з проектами міжнародної технічної допомоги. Думки, висловлені під час заходів належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.