bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Україні відбудеться четвертий щорічний Форум із відкритих даних

Open Data Forum 2020

18 вересня 2020 року відбудеться Open Data Forum – щорічна всеукраїнська подія, присвячена розвитку і застосуванню відкритих даних в Україні. Форум проходитиме вчетверте, і вперше – в онлайн-форматі. Фокус цьогорічного – вплив відкриття даних на вирішення суспільних проблем і покращення урядування.

Організатори події – Міністерство цифрової трансформації у партнерстві з USAID/UK aid проєктом “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”, що реалізується Фондом Євразія.

Упродовж останніх п’яти років Україна досягла значного прогресу в розвитку сфери відкритих даних. Було удосконалено законодавство, що визначає понад 900 наборів даних, обов’язкових до публікації, запроваджено програми підтримки розвитку стартапів на основі даних, створено десятки рішень на основі даних центральних та міських органів влади. Саме час говорити про вплив відкриття даних в Україні.

У програмі Форуму:

· реальні приклади застосування відкритих даних урядовцями, бізнесом та активістами;

· обговорення впливу використання відкритих даних у різних галузях економіки – будівництві, медицині, екології тощо;

· роль бізнесу та громадського сектору в розвитку сфери відкритих даних;

· що нового планує Уряд для подальшого покращення політики відкритих даних в Україні;

· визначення переможців щорічного конкурсу стартапів на основі відкритих даних Open Data Challenge. Програма і місце проведення: https://odf.data.gov.ua/

Початок події: об 11:00 Участь безкоштовна. Зареєструватися можна тут: https://odf.data.gov.ua/

Слідкуйте за новинами, беріть участь у інтерактивах, отримуйте подарунки та ставте запитання спікерам Форуму тут: https://www.facebook.com/events/373107670359988/

Контакти

  • Надія Конащук
  •  nkonashchuk@eurasia.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.