bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 у Кіровоградській області

Продовжується робота над нашим новим проєктом «Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства».

Регіональна координаторка Кіровоградської області провели установчі збори з громадськими активістами та представниками ОТГ з метою вибору міст та ОТГ для участі у Проєкті. 

Нагадуємо, що метою проведення моніторингу є мобілізація громадських активістів і активісток для проведення всеукраїнського моніторингу регіональних та місцевих антикоронавірусних програм, а також розробка й презентація урядовцям рекомендацій щодо виходу з карантину, і на випадок нових хвиль COVID-19.

У Кіровоградській області моніторинг буде проводитися в таких містах:Новоукраїнка, Бобринець, Кропивницький та Соколівський, Приютівській, Компаніївській та Катеринівській громадах.

Ми розуміємо, що криза ще не минула, і що існує високий ризик подальшого загострення епідемічної ситуації, тож вважаємо, що результати моніторингу та напрацьовані у співпраці рекомендації дозволять більш ефективно реагувати на аналогічні виклики.

Якщо у вас залишилися питання щодо проведення моніторингу або ви бажаєте долучитися звертайтесь до координаторки області.

Координаторкою у Кіровоградській області є Шпіньова Юлія

Контакти: 099 30 55 102, Ел. пошта: shpinovayuliia@gmail.com

Проєкт реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

 

 

Контакти

  • 0993055102
  •  shpinovayuliia@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.