bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Реєстрація на другу хвилю «Школи жіночого підприємництва»

Фонд «Професійний розвиток Харкова» спільно з Центром гендерної культури запускає другу хвилю «Школи жіночого підприємництва». 

Фонд “Професійний розвиток Харкова” спільно з Центром гендерної культури запускає другу хвилю “Школи жіночого підприємництва”. Під час проєкту 10 відібраних учасниць отримають найактуальніші знання та інструменти з:

  • бізнес-тематики
  • маркетингу
  • юридичних основ ведення бізнесу та грантрайтингу
  • пошуку фінансування

Учасниці також пройдуть тренінги та особисті консультації з психологинею проєкту, які не дадуть жодного шансу страху чи сумніву завадити в досягненні поставленої бізнес-мети.

Окрім цього, кожна учасниця отримає консультації зі спікерами та спікерками проєкту для ефективного опрацювання ідеї, розбору помилок та оперативного вирішення складних ситуацій.

Участь безкоштовна. 

Зареєструватися можна за посиланням до 29 липня включно: https://forms.gle/MtKmVgtY4K3A9tbH8

 З учасницями, що пройшли відбір, зв’яжеться координаторка проєкту.

Старт «Школи жіночого підприємництва» відбудеться 1 серпня. Заняття будуть проходити в онлайн режимі із використанням платформи ZOOM.

Школа жіночого підприємництва” реалізується у м. Харкові в межах проєкту “Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді”, який фінансується Європейським Союзом. Зміст даного матеріалу є виключною відповідальністю авторів і ніяким чином не може вважатися точкою зору Європейського Союзу.

 
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.