bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-конференція «Місцевий бізнес в умовах коронакризи: можливості та підтримка»

Мета  онлайн-конференції – допомогти представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про державні та міжнародні програми підтримки, а представниками місцевого самоврядування – визначити шляхи спільної дії з місцевим бізнесом.

27-29 липня в межах Програми “Добре врядування” Аспен Інститут Київ проведе онлайн-конференцію “Місцевий бізнес в умовах коронакризи: можливості та підтримка”.

Пандемія COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження завдали суттєвого удару по діяльності малого та середнього бізнесу. На тлі глобальної економічної рецесії МВФ прогнозує українській економіці спад на 8,2%, а кількість зареєстрованих безробітних уже сягнула півмільйона осіб. Наслідки економічної кризи для місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу в регіонах ще більш відчутні. Без залучення нових джерел фінансування та підтримки бізнес в ОТГ залишається на межі банкрутства. 

Мета  онлайн-конференції – допомогти представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про державні програми підтримки, можливості проектів міжнародної технічної допомоги та міжнародних організацій, а представниками місцевого самоврядування – визначити шляхи спільної дії з місцевим бізнесом для забезпечення добробуту мешканців громад.

Програма онлайн-конференції включає три тематичні потоки:

  • програми державної підтримки бізнесу (27 липня);

  • програми та проєкти міжнародних організацій та проєктів технічної допомоги (28 липня);

  • кращі практики в ОТГ з розвитку підприємництва (29 липня).

До участі запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, а також бізнес-асоціацій України. Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/Mgs3qc31KGAHQPFU6

Реєстрація триває до 24 липня, 12.00

Онлайн-конференція буде проведена з використанням конференц-зв’язку zoom, зареєстровані учасники отримають посилання для входу у zoom-конференцію. 

Будемо вдячні за поширення інформації про проведення онлайн-конференції серед підприємців та представників місцевого самоврядування.

Детальна інформація і реєстрація  за посиланнямhttps://aspeninstitutekyiv.org/event/mistsevyy-bisnes-v-umivach-koronakryzy/

Програма «Добре врядування» розвивається за підтримки гранту від Luminate та National Endowment for Democracy.

Контакти

  • https://aspeninstitutekyiv.org/event/mistsevyy-bisnes-v-umivach-koronakryzy/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.