bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Чи є натхнення у політиці?» - онлайн зустріч із Оленою Сотник

ГО «Молода Черкащина» розпочинає серію мотиваційних зустрічей для жінок та чоловіків, які планують взяти учать у виборах, долучатися до передвиборчих кампаній чи балотуватися.

Метою зустрічей є розповісти про політику в Україні,  із перших вуст дізнатися більше про реалії депутатської діяльності, виклики, які постають перед тими, хто приходить у політику та чому, попри все, депутатство – неймовірно захоплива пригода.

Спікери заходів - відомі особистості, які ділитимуться своїм досвідом та прикладом, а також фокусуватимуться на політичній участі жінок та підтримці чоловіків.

Перша зустріч відбудеться уже 25 липня об 11.00. 

Спікерка - Олена Сотник, політикиня, правозахисниця, народна депутатка України VIII скликання. 

Олена розповість про виклики депутатської діяльності, стереотипи, які існують навколо цієї діяльності та  перші кроки для початку політичної кар’єри.

Участь безкоштовна, але потрібна реєстрація: https://forms.gle/smnpdULZpXur5Uk78

Усі зареєстровані учасники отримають посилання на конференцію у zoom. Автор найкращого запитання до спікерки отримає приз!

Зустріч відбувається у межах Програми підтримки політичних амбіцій жінок Черкащини «Ж + Ч: політика в рівновазі», що реалізовується ГО Молода Черкащина за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, озвучені під час зустрічі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.

Контакти

  • https://www.facebook.com/policybalance/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.