bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація програми підтримки Meet up: Німецько-Українські зустрічі

Окрему презентацію в рамках Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури робитиме Програма підтримки Meet up: Німецько-Українські зустрічі Фонду «Пам'ять, відповідальність та майбутнє» (Stiftung EVZ).

Метою програми є розбудова демократичних цінностей і взаємопорозуміння, інтенсифікація діалогу та співпраці між Німеччиною та Україною. Програма відбувається за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. З 2014 р. MEET UP! підтримує німецько-український молодіжний обмін та об'єднує представниць та представників громадянського суспільства. Крім підтримки вже більше двохсот німецько-українських молодіжних проєктів, програма ініціює також німецько-українські мережеві івенти, тандем-пітчинги, стипендії та інші формати для розвитку ідей та партисипації молоді в обох країнах.
Більше про програму MEET UP! тут www.stiftung-evz.de/meetup_ua
www.meetup-zukunft.de/ua/

У 2019 р. MEET UP! разом із Український культурний фонд започаткували спільну програму підтримки німецько-українських проєктів у сфері культури "Культура для змін". Вона спрямована на посилення німецько-української співпраці та спільний пошук відповідей на виклики сучасного світу через підтримку культурного діалогу та створення спільних культурно-мистецьких продуктів. Більше про програму тут⬇https://ucf.in.ua/m_programs/5dbb75dc06c9e045c06490d2

Програма MEET UP! підтримує німецько-українські зустрічі молоді. Окрім іншого, в програмі можуть бути підтримані проєкти з культурною та мистецькою складовою. Спільна програма "Культура для змін" спрямована саме на підтримку німецько-українських проектів у сфері культури. Програма проводить щорічний конкурс проєктів на отримання проєктного фінансування.

Програму підтримки «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» Фонду «Пам'ять, відповідальність та майбутнє» в Берліні представлятимуть її проєктні менеджери — Катерина Чурікова та Артем Йовенко, а спільну з Українським культурним фондом програму підтримки німецько-українських проєктів у сфері культури "Культура для змін" — Марія Василець, її програмна менеджерка. Марія також є програмною менеджеркою програми "Знакові події" Українського культурного фонду та менеджеркою культури.

Реєстрація на Ярмарку

https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.