bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Слобожанська ОТГ: Обговорення Карти розвитку громади

Мешканців Слобожанської громади Дніпропетровщини запрошують обговорити документ, який буде дороговказом для депутатів селищної ради наступного скликання. Також запрошуємо мешканців Степового, Олександрівки, Балівки, Партизанського. 

Протягом квітня-червня 2020 року регіональні координатори ВІ “Активна Громада” спілкувалися з мешканцями об’єднаних територіальних громад, аби дізнатися про існуючі проблеми в громадах та зібрати пропозиції для їх вирішення. Тепер, на основі зібраної інформації ми починаємо формувати “Карту розвитку громади”, яку передамо політичним партіям та кандидатам на місцевих виборах для втілення.   які надали свої пропозиції та запрошуємо долучитися до їх обговорення і формування остаточного варіанту “Карти розвитку громади”.

ЩО: обговорення “Карти розвитку громади” для Слобожанської ОТГ

КОЛИ: 26 червня 2020 року о 15:00

МІСЦЕ: онлайн платформа My own conference

Як долучитися:  https://go.mywebinar.com/xkgn-wptk-kscd-gfxe

Взяти участь в обговоренні та подати свої пропозиції може будь-яка особа, яка проживає та/або працює на території Слобожанської ОТГ (смт. Слобожанське, с. Степове) Дніпропетровської області і на території громад, які скоро увійдуть до складу Слобожанської ОТГ (Балівка, Партизанське, Олександрівка). 

Карта розвитку громади - програма, яка містить перелік пропозицій від УСІХ ОХОЧИХ висловити свою думку щодо основних напрямів розвитку своєї громади. У 2015 році команда ВІ “Активна Громада” напрацювала 9 таких програм для наступних громад: Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Черкаси, Богуслав, Зіньків, Добропілля, Херсон та Скадовськ.

 Проект “Задай курс владі” в рамках якого відбувається збір пропозицій та формування “Карти розвитку громади” продовжується у 50-ти об’єднаних територіальних громадах!

Під час збору пропозицій мешканці кожної громади мали можливість звернути увагу на найрізноманітніші проблеми, які потребують вирішення. Серед них:

  • розвиток інфраструктури;
  • підтримка культурних проєктів;
  • надання е-послуг структурними підрозділами органів місцевого самоврядування;
  • розвиток житлово-комунального господарства;
  • розширення інструментів участі громадян у прийнятті рішень;
  • вирішення екологічних питань.

 Запрошуємо всіх охочих долучитися до обговорення поданих ідей та пропозицій!

Давайте будувати майбутнє наших громад разом!   

 Контактна особа: Дмитро Чернишов, регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Дніпрі, +380508022289, dnipro.inres@gmail.com

 Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

 Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.