bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-тренінг «Міжнародні і європейські стандарти з питань праці: трудові відносини»

25 червня відбудеться онлайн-тренінг «Міжнародні і європейські стандарти з питань праці: трудові відносини». Його буде присвячено питанням визначення трудових відносин, встановлення їх існування, перевагам для працівників, роботодавців, держави. Будуть представлені практики інших країн. Захід триватиме з 11:00 до 13:00.

Тренінг буде цікавий розробникам політик і фахівцям із розроблення нормативно-правових актів у сфері праці.

Мови заходу: англійська та українська, синхронний переклад

Цей захід відкриває марафон онлайн-тренінгів з міжнародних і європейських стандартів з питань праці, які будуть проходити щочетверга з 11:00 до 13:00з 25 червня по 30 липня в рамках Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/VuvfgU4

Контактна особа: Софія Литвин, Національний Координатор Проєкту ЄС-МОП, +38 050 334 98 87, lytvyn@ilo.org.

Сайт Проєкту www.ilo.org/shd4Ukraine

Фейсбук сторінкаhttps://www.facebook.com/shd4Ukraine 

Довідкова інформація: Проєкт ЄС-МОП спрямований на сприяння безпечній, здоровій та задекларованій праці в Україні. Його очікуваним результатом у близькій перспективі є покращення дотримання Україною основних міжнародних і європейських норм із безпеки і здоров’я на роботі (БЗР) та трудових відносин. 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.