bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Для Лисичанська і Кремінної проведуть воркшопи з івент-менеджменту

Для мешканців Кремінної і Лисичанська проведуть воркшопи з event-менеджменту в рамках проекту «Місто-сад для громад».

Цього року на Луганщині будуть реалізовуватися публічні простори, розроблені командою Місто-сад разом з громадами міст. У місті Кремінна очікується створення “Бульвару”, а в Лисичанську - “Водної станції”. 

Місто-сад турбується про сталий розвиток. Аби публічний простір користувався популярністю після своєї реалізації і мав підтримку на етапах свого втілення, важлива активність довкола нього. Тому в проекті “Місто-сад для громад” передбачено освітні воркшопи з івент-менеджменту для мешканців міст-учасників проекту. 

Як правильно організовувати заходи, популяризовувати публічний простір, створити якісний івент соціального характеру - розкажуть експерти на воркшопі.

Зустріч відбудеться для усіх зацікавлених у Zoom:

25 червня о 16:00 - Лисичанськ (https://us02web.zoom.us/j/87291795261)

26 червня о 16:00 - Кремінна  (https://us02web.zoom.us/j/82882060903)

Курс розрахований на тих, хто хоче долучитися до реалізації “Бульвару” у Кремінній чи спортивного майданчика на “Водній станції” у Лисичанську.

Ті, хто має ідей, пропозиції, хоче приєднатися до команди з реалізації публічного простору для свого міста, можуть заповнити форму

Проєкт «Місто-сад для громад» реалізовується за підтримки проєкту USAID Демократичне врядування у Східній Україні

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.