bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Анонс блог-кафе «Критичне мислення як запорука лідерства в ОТГ» в місті Ромни

Запрошуємо до блог-кафе «Критичне мислення як запорука лідерства в ОТГ» у рамках Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу 2020”.

У програмі блог-кафе:

– Хто така жінка-лідерка?

– Як залишатися жінкою-лідеркою?

– Важливі проєкти, які можна реалізувати у своєму місті

– Як залучити людей до благодійності, використовуючи свій блог

Блог-кафе відбудеться 23 червня о 9:00 у м. Ромни, Сумської області.

Тренерка – Чуба Дарина, амбасадорка проєкту “Голос жінки має силу”.

Участь – безкоштовна. Детальна інформація за телефоном – (096)-886-00-07

Що потрібно для участі:

  1. Готовність вести блог на соціальну тематику проекту та бажання активно долучатися до проектних заходів
  2. Досвід громадської діяльності та бажання посилення лідерських навичок;
  3. Обов’язкова реєстрація учасників у Фейсбук-групі Проект «Голос Жінки Має Силу» https://www.facebook.com/groups/women.voices.count/ та на порталі Фундації “MustPostToday”.

Всіх зацікавлених в участі у блог-кафе «Критичне мислення як запорука лідерства в ОТГ» просимо заповнити реєстраційну форму на платформі MustPost.Today за посиланням - https://www.mustpost.today/anons-blog-kafe-krytychne-myslennya-yak-zaporuka-liderstva-v-otg/

У Сумській області проект реалізується ГО “Інтелект Сумщини” у співпраці з ГО “Фундація прав людини”.

Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності, залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Контакти

  • Чуба Дарина
  • амбасадорка проєкту “Голос жінки має силу”
  • тел. (096)-886-00-07
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.