bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Анонс блог-кафе «Жінка-лідерка: затребуваність сучасного суспільства» в місті Глухів

Яка місія міні-проекту проєкту “A WOLF WOMAN” в рамках Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу”? Які теми найбільше хвилюють його учасниць? Як стати успішною лідеркою та які якості слід розвивати? Ми поговоримо про один із наших найпріоритетніших напрямків діяльності

Запрошуємо до блог-кафе «Жінка-лідерка: затребуваність сучасного суспільства»

У програмі:

 • жінка-лідерка сьогодення;
 • майстер-клас «Основи блогерства»;
 • заголовки, що привертають увагу;
 • що не варто писати у заголовках;
 • а також багато іншого.

Блог-кафе відбудеться 19 червня 2020 року об 11:00 год у місті Глухів, Сумської області

Участь безкоштовна. Тренерка – Інна Савицька, амбасадорка проекту “Голос жінки має силу”

Що потрібно для участі:
 1. Готовність вести блог на соціальну тематику проекту та бажання активно долучатися до проектних заходів
 2. Досвід громадської діяльності та бажання посилення лідерських навичок;
 3. Обов’язкова реєстрація учасників у Фейсбук-групі Проект «Голос Жінки Має Силу» https://www.facebook.com/groups/women.voices.count/ та на порталі Фундації “MustPostToday”

Всіх зацікавлених в участі у блог-кафе “Жінка-лідерка: затребуваність сучасного суспільства просимо заповнити реєстраційну форму на платформі MustPost.Today за посиланням - https://www.mustpost.today/anons-blog-kafe-zhinka-liderka-zatrebuvanist-suchasnogo-suspilstva/

У Сумській області проект реалізується ГО “Інтелект Сумщини” у співпраці з ГО “Фундація прав людини”.

Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності, залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Контакти

 • Інна Савицька
 • амбасадорка проекту “Голос жінки має силу” в Сумській області
 • тел. (066)7276181
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.