bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Україні стартує 2 хвиля національного проєкту «Digitaliзація громадських організацій»

Швидка зміна формату сформувала перед ГО необхідність в сучасних методиках та інструментах. Щоб навчитися ефективно та якісно працювати в мережі, Фонд “Професійний розвиток Харкова” запускає проєкт «Digitaliзація громадських організацій».

У зв’язку з карантином багато громадських організацій зіштовхнулись з безпрецедентними викликами: заплановані заходи довелось відмінити, проекти скасувати, а роботу команди та організації перевести в онлайн.

Швидка зміна формату сформувала перед ГО багато завдань та необхідність в сучасних методиках та інструментах. Щоб навчитися ефективно й якісно працювати в мережі, Фонд “Професійний розвиток Харкова” запускає проєкт “Digitaliзація громадських організацій”.

Мета: допомогти НГО подолати наслідки карантину, навчити сучасним онлайн інструментам та практикам, надати підтримку в отриманні цифрової інфраструктури (Canva Pro, Office 365 for non profits).

Проєкт відбудеться у дві хвилі, в кожній візьмуть участь 15 громадських організацій. За три тижні навчання вони дізнаються про:

  • інструменти взаємодії для команди під час карантину

  • інструменти візуалізації даних, дизайну, редагування фото та відео

  • організацію вебінарів та онлайн-конференцій: тонкощі та монетизація

  • бухгалтерську підтримку під час віддаленої роботи

Формат навчання: семінари, індивідуальні консультації менторів, практичні заняття від IT-спеціалістів та кваліфікованих експертів. Всі активності відбудуться онлайн.

До участі запрошуються всі НГО, які зареєстровані та діють на підконтрольній Україні території.

Реєстрація на другу хвилю доступна за посиланням: https://bit.ly/3dqpUal

Останній день для подачі заявки: 5 червня 2020 року

Проєкт “Digitaliзація громадських організацій” виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.