bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський молодіжний форум «Шатлуй до мрій»

29 травня 2020 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум «Шатлуй до мрій» у рамках дворічного проєкту «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» — Школа «Агенти змін. Діти».

Форум «Шатлуй до мрій»- це місце для зустрічі активних хлопців і дівчат, які вміють космічно мріяти та прагнуть втілювати свої мрії в життя! На форумі перетнуться наука і творчість, мрії та активні дії, персональний та професійний розвиток.

Спеціальний гість від Національного центру “Мала академія наук України” керівник проектів в NASA Хорхе Сотомайор з прямим включенням із бази NASA (Х’юстон, Техас, США) поспілкується з учасниками і розповість правду про космос.

Серед зіркових спікерів – Олександр Педан, телеведучий і засновникгромадської організації JuniorZ, який розвиває нову фізкультуру в школах. Олександр фізично підготує «астронавтів до польоту». 

Одним із ключових спікерів стане Ярослава Гресь, співзасновниця піар-агенції GresTodorchukPR, співавтор проекту «Ukaine-WOW», «Сила підпису» та багатьох інших культурних тасоціальних проєктів. Ярослава входить у ТОП-100 найбільш впливових жінок України. 

Завершить подію космічний виступ від електро-гурту TikTu.

Детальна програма форуму за посиланням - http://space-shuttle.tilda.ws

Як долучитись? Маємо 2 варіанти участі: 

1)    Член екіпажу: ви будете активно брати участь у всій програмі форуму, інтерактивних сесіях та воркшопах через платформу ZOOM, матимете можливість задавати запитання зірковим спікерам та виграти фірмові подарунки

Критерії:  активні, мрійливі та сміливі хлопці та дівчата віком 14-18 років

Як податись: заповнюйте заявку за посиланням https://bit.ly/ForumShuttle до 27 травня включно, запрошення на борт отримаєте до 28-го травня 

2)    Космічний турист: зможете переглядати прямі трансляції в соцмережах виступів інженера-астронавта з NASA Хорхе Сотомайора, телеведучого Олександра Педана та співзасновниці піар-агенціїЯрослави Гресь.

Критерії: жодних обмежень, лише бажання вчитись та розвиватись

Як податись: заповніть коротку форму https://bit.ly/spaceguest, щоб ми надіслали вам детальну інформацію про трансляції

Детальна програма форуму за посиланням - http://space-shuttle.tilda.ws

Долучайтесь до події на FBта будьте в курсі всіх космічних новин:

https://www.facebook.com/events/894387844409965/

Довідково

 

Проєкт «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» — «Агенти змін. Діти» реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF)впродовж 2018-2020 років.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.